JIKA CUBE Skříňka s 2 dveřmi včetně umyvadla 50 x 34 cm 453641 Bílá

JIKA CUBE Skříňka s 2 dveřmi včetně umyvadla 50 x 34 cm 453641 Bílá
Vaše cena 4 853 KčVaše cena bez DPH4 010,80 Kč
Skladem externí sklad
Kód0086182
Kód výrobceH4536411763001
VýrobceJika
EAN4014804895027
Záruka24 měsíců
Typ dopravy Dle hodnoty zboží
Hlídací pesTisknoutPorovnatTechnický dotazDoporučit známémuPřidat k oblíbeným
Koupelnová série Cube vychází ze současných trendů. Skříňka se 2 dvířky čistě geometrických tvarů je nabízena ve výhodném setu 1+1 PACK spolu s umyvadlem Cube 500 x 340 mm. Nábytek Cube je v provedení bílý korpus a bílý pololesklý lak na čelu dvířek, elegantním dekoru dřeva jasan nebo antracit mat. Úchytky skříněk mají vždy elegantní černou barvu. Všechny skříňky Cube je možné doplnit nohami Cube. Na koupelnový nábytek Cube poskytujeme záruku 2 roky.
Modelové číslo453641
Délka (mm)490
Šířka (mm)327
Výška (mm)607
BarvaBílá
Šířka500mm
VýrobceJika
Délka v mm490
Šířka v mm327
Výška v mm607
Hmotnost19,50 kg
Popis a technické parametryParametryKe stažení
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2025 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.