!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!
ZPRACOVÁNÍ OBJEDNÁVEK, E-MAILŮ, REKLAMACÍ A EXPEDICE ZBOŽÍ, BUDE PROBÍHAT AŽ OD 6.1.2025
REKLAMACE - ZÁSILKY NÁM PROSÍM ZASÍLEJTE AŽ S DORUČENÍM PO TOMTO DATU
PROVOZNÍ DOBA PROSINEC - LEDEN
21.12. – 5.1. ZAVŘENO | INVENTURY
OD 6.1. PONDĚLÍ - PÁTEK: 07:00 - 16:00
Jistě jste se setkali s problémem, kdy voda „odněkud kape“ a vy si nejste jisti, zda to zvládnete provizorně či dlouhodobě opravit? Ukážeme vám pár způsobů, jak na to. První zásada hned na úvod zní: nikdy s opravou neotálejte. I když si říkáte, že pár kapek vody nevadí, ale za celý den se může jednat o výraznější objem, který zasáhne i do vaší peněženky.
V zásadě existují dva způsoby poškození potrubí – přirozené a mechanické. Přirozené poškození je spojeno se stárnutím materiálu. Mechanické poškození většinou způsobí lidský faktor, a to například nechtěným navrtáním vodovodní trubky při rekonstrukci či úpravách domu. Může se také stát, že vodovodní potrubí poškodí velká technika například během výkopových prací.
Cípanty – aneb opravné třmeny či objímky na trubky. Na trhu seženete přímo opravné objímky. Pokud čekáte, než vám přijdou a aktuálně žádné jiné doma nemáte, vyrobte si provizorní cípanty z kusu gumy. Skvěle vám poslouží třeba kousek staré duše od kola, který omotáte kolem praskliny a stáhnete hadicovými sponami.